KONST / Litografier / Färglitografi 12837085
nr 1283 7085
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 77/180, bladets mått: 58x56 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:12:38
700 kr
900 kr
1.200 kr
21 okt
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström